Звіт керівника за 2017-2018 навчальний рік

ПРОТОКОЛ № 9

загальносадикових батьківських зборів дошкільного навчального закладу   села Сасово

від 22.06.2018 року

Звіт завідувача перед громадськістю

Голова: Деяк Т. С.

Секретар: Горінецька В. Ю.

Присутні: 38 чоловік.

Запрошені: члени виконкому, депутат Світлик Е. К., працівники сільської бібліотеки, вчителі зі школи, секретар сільської ради  Горнецкі М. В., юрист-консультант с/р Бідзіля Ю. Ю., батьки та громада села.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт завідувача ДНЗ Деяк Тетяни Степанівни за 2017 – 2018 навчальний рік перед громадськістю.

Мета звіту:

• подальше утвердження відкритої  і демократичної державно громадської-системи управління освітою;
  • поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень.
  • запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у дошкільних навчальних закладах.

Порядок денний прийнято одноголосно.

СЛУХАЛИ:

Деяк Т. С. – завідувач ДНЗ, яка прозвітувала перед громадськістю про досягнення, методичну, виховну, трудову діяльність педагогічного колективу за 2017 – 2018 навчальний рік. Виступ супроводжуються презентацією, фотоматеріалами (звіт додається).

ВИСТУПИЛИ:

1. Секретар с/р  - Горнецкі М. В., яка подякувала колективу та керівнику за хорошу роботу, за порозуміння того що затримка в зарплаті. На її думку керівник закладу прикладає всі зусилля для того, що заклад процвітав.

Пропонує роботу завідувача вважати задовільною.

1. Вчитель Сасівської ЗОШ І-ІІІ Забутну М. І., яка розповіла присутнім про тісний взаємозв’язок дошкільного навчального закладу зі школою, спільну співпрацю. Ознайомила з введеними традиціями, які стали приємними і позитивними як для дітей, так і для батьків. Наголосила про взаємодопомогу, яка підтримується між двома закладами.

Пропонує роботу завідувача вважати задовільною.

1. Виступила Світлик Е. К.  – депутат с/р, наголосила присутнім, що на засіданнях сесій керівник неодноразово обговорювала з депутатами про відсутн6ість коштів в бюджеті закладу. На її думку завідувач прикладає всі зусилля для вирішення цього питання.

Пропонує роботу завідувача вважати задовільною.

1. Виступила Петречко Н. В. – голова профспілкового комітету закладу, яка вважає що керівник на протязі навчального року створював належні умови для навчально-виховного процесу та матеріально технічної бази.

ВИРІШИЛИ:

1. За результатами голосування одноголосно вважати роботу керівника за звітній період задовільною.
  2. Продовжити роботу дошкільного навчального закладу по реалізації освітньої програми з нормативно законодавчої бази МОН України.

Голова:                              Деяк Т. С.

Секретар:                          Горінецька В. Ю.